Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji tutaj.

.

Play Motion

   0 Comments
Odzież sportowa Play Motion  Freediving & Snorkeling

Zapraszam na film:

Freediving -nurkowanie swobodne, czyli forma nurkowania bez użycia butli. Zawsze marzyłem by to zrobić. Wziąć jeden oddech i podziwiać co tam pięknego i ekscytującego kryje podwodny świat.

Zdaję sobie sprawę, że moje możliwości są niewielkie. Po przygotowaniach na Basenie Term Maltańskich mogłem pozwolić sobie by dać nura na 5m i być 1 minutowym turystą w tym cudownym świecie. „Nie lepiej z butlą?” zapytasz pewnie. „Nie wiem bo nigdy nie próbowałemJ” odpowiem.

W nurkowaniu swobodnym to jak skok i lot. Jedna minuta pod wodą sprawia, że Twój mózg zaczyna szybciej pracować, a czas nagle wolniej płynie. Jest to moja pierwsza podwodna przygoda, dlatego postarałem się zmontować materiał tak by oddał te emocje i obrazy, które towarzyszą mi do tej pory jak tylko przymknę oczy. Nurkowanie dla przyjemności to piękny sport. Wystarczy uzbroić się w płetwy, maskę z rurką i możesz zwiedzać. Po powrocie nadal cały czas trenuję, wydłużam czas i dobrze się przy tym bawię. Jeśli jeszcze Cię nie zachęciłem obejrzyj filmik i następnym razem widzimy się na dnie basenu. Cześć!! 

Comments

Log in or register to post comments