MENU
Jesteś tutaj: On Spodnie Spodnie rowerowe

Spodnie rowerowe

Spodnie rowerowe męskie z wkładką

 

Jazda na rowerze sprawia dużo przyjemności, szczególnie w okresie wiosny i lata. Można zdecydowanie poprawić komfort podróżowania na rowerze stosując odpowiednie modele męskich spodenek rowerowych. Jeśli podczas jazdy na rowerze bolą Cię „cztery litery” od siodełka, jest na to specjalne rozwiązanie.

Czytaj więcej...

W Play Motion znajdziesz spodenki rowerowe z wkładką, dzięki której będziesz mógł jeździć na rowerze nawet przez kilka godzin.

 

Produkcja spodenek rowerowych to sztuka.

 

Zająłem się produkcją spodenek na rower z myślą o rowerzystach, którzy potrzebują dobrych spodenek na wyprawy rowerowe, dojazdu do pracy, trening czy wyścig.  Do tematu podchodzę bardzo poważnie i stale udoskonalam swój produkt i zmierzam do perfekcji. Na uprawianie sportu tak naprawdę nie ma złej pogody. Tak też i na rowerze można jeździć cały rok ubierając się w odpowiednią odzież rowerową, której częścią są spodenki rowerowe z wkładką. Poszukuje w tym celu odpowiednich materiałów i zestawiam je ze sobą. Z mojej ofercie znajdziesz spodenki na wiosnę/lato z cienkich materiałów. Zapewniają one elastyczność i dopasowanie do sylwetki, dzięki czemu spodenki kolarskie nie stawiają oporu podczas jazdy.

 

Materiał techniczny w męskich spodenkach rowerowych właściwości.

 

Budowa włókien ułatwia transport wilgoci na zewnątrz i wysychanie.  Dzięki dobrej wentylacji ułatwiają też utrzymywanie komfortu termicznego, bo nawet podczas intensywnego treningu włókna pozostają drożne. Wilgoć szybko wydostaje się na zewnątrz materiał wysycha, a świeże powietrze przenika do skóry. Tak przemyślana budowa materiału  nie doprowadza do zaklejenia włókien i podniesienia temperatury. To mocno poprawia komfort. Spodenki na rower, w których można jeździć zimą są uszyte z równie elastycznego materiału, choć są nieco grubsze. Materiał zastosowany do ich produkcji tak samo spełnia funkcje transportu wilgoci jak przy spodenkach rowerowych na lato. Grubszy materiał ma za zadanie zwiększyć komfort cieplny i nie dopuścić do szybkiego wychłodzenia, ale przy tym też i do nadmiernego zgrzania.

 

Spodenki kolarskie i ich budowa.

 

 Produkcja spodenek kolarskich nie jest prosta, ponieważ potrzeby kolarzy czasem są dość indywidualne. To, co sprawdza się u jednego, dla drugiego okaże się niepowodzeniem. Dlatego mam na uwadze to, że jeżeli moi klienci jeżdżą na rowerze często, kilka razy w tygodniu, pokonują w tygodniu kilkanaście lub kilkadziesiąt kilometrów to moje spodenki kolarskie muszą być dobrze wykonane, ponieważ to gwarantuje komfort i wygodę.  Jednym z elementów męskich spodenek rowerowych są szelki, które mają na celu przytrzymanie dolnej części i dopasowanie do ciała. Do ich produkcji używam materiałów mocno elastycznych po to by dopasowywały się do ciała rowerzysty.  Specjalny profil szelek ma zapobiec ich spadaniu z ramion podczas jazdy. Zadaniem szelek jest też utrzymywanie dopasowania się spodenek kolarskich w części lędźwiowej. Ich rola polega na przytrzymaniu  materiału przy ciele w pozycji siedzącej na rowerze i zapobieganiu osuwania się podczas jazdy. Szczególnie tą zaletę doceniają  właściciele brzuszka.  Spodenki kolarskie posiadają wkładkę. Importuję je z Włoch z renomowanej firmy i jest ich kilka rodzajów. Na pewno sam dobrze dobierzesz sobie wedle opisu wkładkę dla siebie. Ostatnim elementem spodenek kolarskich z wkładką są nogawki. W zależności od potrzeby może być krótka lub długa. Długa nogawka spodenek kolarskich sprawdza się najlepiej w spodniach rowerowych zimowych natomiast krótka w temperaturach cieplejszych.  Zakończenie takich spodenek jest specyficzne. Ponieważ krótkie spodenki na rower zakończone są elastyczną taśmą podklejoną kropelkami żelu antypoślizgowego. Żel ten ma zapobiegać podnoszeniu się nogawek podczas jazdy. Taka taśma może być również poddana sublimacji kolorów.

 

Pranie czyli ostateczny test spodenek rowerowych.

 

Nie od dziś wiadomo, że rower jest lepszą metodą do spalenia kilku kilogramów jak bieganie, ponieważ nie obciąża tak stawów. W przeważającej części spodni rowerowych  materiał szelek jest biały, a spodenki klasycznie czarne. Zawsze jestem o to pytany czy ów materiał nie poszarzeje po praniu. Stosuje materiały z utwardzonym kolorem dlatego białe kolory nie zmieniają odcienia. To właśnie podczas prania odzież jest poddawana największej próbie wytrzymałości. Oczywiście rekomenduję stosowania się do przepisu prania na metce. Postępując z tymi zaleceniami spodnie rowerowe Play Motion z pewnością posłużą Ci dobrych kilka sezonów, nawet jeśli będą tymi ulubionymi i najczęściej zabieranymi na trening. 

 

Produkcja spodenek kolarskich na zamówienie.

 

Na koniec dodam tylko, że mogę wykonać prezentowane modele z obrandowaniem np. klubowym. Opracuję grafikę, zamieszczę logo  i wykonam nadruk w technologii sublimacji.  Teraz wiesz już chyba wszystko o tym, co sprawia że spodenki Play Motion są tak dobrę. Sprawdź moją ofertę i wybierz coś dla siebie.

Kategorie:
Rozmiar:
Kolor:
Rozmiary damskie:
Zakres cenowy:
-

Niestety, w tej kategorii nie ma jeszcze żadnych produktów.

PlayMotion na Instagramie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco!