MENU
Jesteś tutaj: Odzież sportowa SPORT

Kolarstwo

Bezpośredni producent odzieży rowerowej.

Odzież rowerowa jest coraz bardziej potrzebna z powodu trendu wzrostowego w spędzania wolnego czasu na rowerze. Rowerowe spodenki, rowerowa koszulka, czy rowerowa bluza jest uniwersalną częścią stroju treningowego i  jest w czołówce jeśli chodzi o zapytania.

Czytaj więcej...

W trakcie zamówień otrzymuje od Was wiele wskazówek czego potrzebujecie i co waszym zdaniem sprawdza się najlepiej.  Nie ma się czemu dziwić. Dobrze dopasowana odzież rowerowa daje komfort i pozwala cieszyć się jazdą w każdym wieku. Bluza sportowa męska jest niezwykle funkcjonalna. W kolekcji Play Motion znajdą się egzemplarze przystosowane do wielu potrzeb wynikających z rodzaju aktywności jaką preferujecie na rowerze.

Czym różną się bluzy rowerowe od bluz do biegania?  I którą bluzę wybrać bluzę sportową wybrać ?

W moim asortymencie znajdziesz różne modele bluz sportowych. Czasem wykonane SA z tych samych materiałów a ich konstrukcja nieznacznie różni się od siebie. Na przykład: Bluzy rowerowe z zamkiem, są maksymalnie dopasowane, by żaden jej element nie stawiał oporu podczas jazdy. Są one bez kaptura i mają całkiem pojemną kieszeń umieszczoną na plecach.  Kolejnym asortymentem z bluz sportowych rozpinanych, które doskonale zdają egzamin na zawodach i treningach to bluzy do biegania. Ich konstrukcja jest podobna do bluz rowerowych, ponieważ jest to też bluza sportowa rozpinana. Tu wchodzi opcjonalnie kaptur kieszonki umieszczone są po bokach.  Bluzy do biegania szczególnie damskie mogą posiadać również praktyczny ściągacz w nadgarstku, nieco wydłużony z dziurkę na kciuk. Takie rozwiązanie zapewnia biegaczowi komfort w nieco chłodniejsze dni. Mam w swojej ofercie także bluzy sportowe męskie bez kaptura i bez zamka. Jest to dopasowana bluza, która sprawdzi się w chłodniejsze dni jako odzież wierzchnia lub jako trzymająca komfort cieplny bielizna.

Bluza rowerowa rozpinana bez kaptura z materiału technicznego . 

Czy bluzę rowerową warto mieć w swojej treningowej szafie? Oczywiście że tak nie zależnie jak i ile trenujesz.  Rowerowe bluzy doskonale sprawdzą się w różnych warunkach atmosferycznych, ponieważ do ich produkcji używam poliestrów technicznych. Materiały te są różnej grubości przez top bluzy różnią się poziomem utrzymywania temperatury. Posiadam też rowerowe bluzy nieprzemakalne z mocno oddychającego materiału. Powłoka materiału jest pokryta teflonem, po którym woda spływa jak po kaczce :)

Bluza rowerowa jest uszyta z elastycznych materiału technicznych, które posiada szereg właściwości jak odprowadzanie wilgoci, wentylacji powietrza, utrzymuje temperaturę, ochrona przed wiatrem i deszczem. Bluzy rowerowe znajdziesz  w ofercie w kolorze klasycznym czarnym lub z nadrukiem podobnie jak pozostałe bluzy sportowe.

Produkcja spodenek rowerowych to sztuka. 

Zająłem się produkcją spodenek na rower z myślą o rowerzystach, którzy potrzebują dobrych spodenek na wyprawy rowerowe, dojazdu do pracy, trening czy wyścig.  Do tematu podchodzę bardzo poważnie i stale udoskonalam swój produkt i zmierzam do perfekcji. Na uprawianie sportu tak naprawdę nie ma złej pogody. Tak też i na rowerze można jeździć cały rok ubierając się w odpowiednią odzież rowerową, której częścią są spodenki rowerowe z wkładką. Poszukuje w tym celu odpowiednich materiałów i zestawiam je ze sobą. Z mojej ofercie znajdziesz spodenki na wiosnę/lato z cienkich materiałów. Zapewniają one elastyczność i dopasowanie do sylwetki, dzięki czemu spodenki kolarskie nie stawiają oporu podczas jazdy.

Materiał techniczny w męskich spodenkach rowerowych właściwości. 

Materiały użyte do produkcji spodenek rowerowych posiadają  budowę która ułatwia transport wilgoci na zewnątrz i wysychanie.  Dzięki dobrej wentylacji ułatwiają też utrzymywanie komfortu termicznego, bo nawet podczas intensywnego treningu materiał pozostaje drożny. Wilgoć szybko wydostaje się na zewnątrz materiał wysycha, a świeże powietrze przenika do skóry. Tak przemyślana budowa materiału  nie doprowadza do zaklejenia i podniesienia temperatury. To mocno poprawia komfort. Spodenki na rower, w których można jeździć zimą są uszyte z równie elastycznego materiału, choć są nieco grubsze. Materiał zastosowany do ich produkcji tak samo spełnia funkcje transportu wilgoci jak przy spodenkach rowerowych na lato. Grubszy materiał ma za zadanie zwiększyć komfort cieplny i nie dopuścić do szybkiego wychłodzenia, ale przy tym też i do nadmiernego zgrzania.  

Pranie czyli ostateczny test odzieży rowerowej.

Nie od dziś wiadomo, że rower jest lepszą metodą do spalenia kilku kilogramów jak bieganie, ponieważ nie obciąża tak stawów. Zawsze jestem o to pytany czy ów materiał nie poszarzeje po praniu. Stosuje materiały z utwardzonym kolorem dlatego białe kolory nie zmieniają odcienia. To właśnie podczas prania odzież jest poddawana największej próbie wytrzymałości. Oczywiście rekomenduję stosowania się do przepisu prania na metce. Postępując z tymi zaleceniami odzież rowerowa Play Motion z pewnością posłużą Ci dobrych kilka sezonów, nawet jeśli będzie często prana i najczęściej zabieranymi na trening. 

Kategorie:
Rozmiar:
Kolor:
Rozmiary damskie:
Zakres cenowy:
-
Koszulka rowerowa PM1 Doodle
311.50PLN
Koszulka rowerowa PM1 Popcorn
311.50PLN

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj 10% rabat!