MENU
Jesteś tutaj: Odzież personalizowana od jednej sztuki

Chcesz wiedzieć jak zrealizujesz własny projekt.? Sprawdź produkcje odzieży od jednej sztuki.

JAK ZREALIZOWAĆ WŁASNY PROJEKT?

Produkcja odzieży sportowej od jednej sztuki? Tak, realizuję takie projekty. W sklepie znajdziesz odzież, którą możesz spersonalizować dla siebie lub całej Waszej grupy. Do tworzenia projektów korzystam z programu Corel Draw. Przeczytaj poniższe instrukcje, a zlecenie uda się wykonać w możliwie najszybszym czasie.

Najważniejsze:

 1. Twój logotyp powinienem otrzymać w zapisie wektorowym (w krzywych)
 2. Jeśli używasz logotypów firm jakie reprezentujesz lub sponsorów, dołącz do zamówienia zgodę na ich użycie.
 3.        Logotyp Play Motion umieszczam na każdej sztuce odzieży, którą wyprodukuję.
 4. Jeśli nie potrafisz wykonać całego projektu koszulki sam, a chciałbyś bym wykonał go dla Ciebie proszę zapoznaj się z cennikiem.

Etapy produkcji:

 1. Rozpoznanie zapotrzebowania i wstępny opis projektu. 
 2. Uzupełnij szablonowe zamówienie z formularz zamówienia  Ułatwi to rozpoczęcie produkcji i poprawność złożenia zamówienia, ustalenie terminu, sposób dostawy.
 3. Podsyłam projekt ostatecznej wersji i czekam na jego akceptację. To jest moment by nanieść jeszcze ewentualne zmiany.
 4. Przelej 25% zamówienia i prześlij mail z akceptacją projektów (Wtedy wiem że jest wszystko OK. zapoznałeś/aś się z projektem i mogę zacząć pracę)
 5. Po otrzymaniu maila potwierdzającego ruszam z produkcją i nie mogę już nic zmienić. Produkcja zajmuje mi średnio 4/5 tygodni, a jej proces rusza zaraz po przyjęciu zamówienia. Sublimacja, krojenie to procesy nieodwracalne, dlatego proszę upewnij się czy podesłany przeze mnie projekt nie wymaga jeszcze korekty.
 6. Czas produkcji odzieży sportowej uzależniony jest od kilku czynników. W sezonie czas może się wydłużyć do 6/7 tygodni.
 7. Przed wysłaniem przesyłki wystawiam fakturę, a po zaksięgowanej wpłacie wysyłam paczkę.
 8. Przyspieszenie przesyłki +30% ponieważ nie przesunę terminu wykonania innych zleceń, a wezmę nadgodziny :)

PlayMotion na Instagramie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj 10% rabat!