MENU
Jesteś tutaj: On Koszulki

Koszulki

Koszulka Męska z kolekcji Play Motion – koszulki, które zgrywają się z twoją osobowością.

 

Koszulki to niewątpliwie najpopularniejsze i najbardziej uniwersalne elementy garderoby. Są noszone chętnie przez wszystkich, ze względu na ich wygodę i funkcjonalność. Koszulki Play Motion są szczególnie cenione za uniwersalny styl i wygodę, a także oryginalny krój, który daje swobodę ruchu.

Czytaj więcej...

Ważne jest to, że najbardziej popularny materiał, z którego wykonane są Damskie koszulki, który pozwala skórze oddychać i nie podrażnia jej to Bawełna. Używam do produkcji kilka grubości oraz bawełnę łączoną z elastanem,co sprawia, że koszulka jest lekko elastyczna i dobrze dopasowuje się do ciała. Takie łączenie sprawia też, że koszulka jest  niezwykle trwała w użytkowaniu, nie wypacza się w praniu, nie zmienia rozmiaru ani się nie mechaci. Produkuje również koszulki z materiałów technicznych – poliestrów, które mają spełniać określone funkcje. Taki materiał jest przeznaczony dla sportsmena, by mógł skupić się na osiągnięciu własnych celów i czuć przy tym komfort i satysfakcję.

 

Koszulki męskie z nadrukiem.

 

Bardzo dawno temu koszulka z nadrukami kojarzyły się głównie z ubraniami reklamowymi. Bardzo dobrze pamiętam te czasy, kiedy koszulki głównie zamawiały firmy, a ja po powrocie ze szkoły pakowałem towar. Dzisiaj koszulka z nadrukiem pozwala się wyróżnić w tłumie. Wśród kolekcji koszulek  męskich Play Motion znajdują się takie z napisem, nazwą miasta, jak również koszulki inspirowane sportem, miłością, czy motywem kwiatowym - każdy wzór może być inny. Taki T-shirt z nadrukiem daje niezliczone możliwości zabawy modą. Dzięki temu,że są tak różne mogą być sposobem na pokazanie emocji i własnego ja. Bardzo mi się podoba,że w tym kierunku poszła moda i w prosty sposób pozwala się wyróżnić.  Koszulki z nadrukiem umożliwiają zaprezentowanie  naszej osobowości i charakteru.  Koszulki demonstrują nasze zainteresowania, poglądy, a nawet poczucie humoru. Koszulka z logiem klubu na zamówienie to projekty jakie lubię robić najbardziej. Dobrej jakości koszulka bawełniana lub klubowa koszulka sportowa na zamówienie jest czymś co w prosty sposób buduje prestiż np.klubu sportowego. Każdy chce mieć taką koszulkę by zaprezentować swą przynależność do grupy.

Bo kolor ma znaczenie

Bo kolor koszulki Play Motion ma znaczenie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że kolor koszulki  jest w stanie oddziaływać na nasz nastrój i osób w naszym otoczeniu, a przy tym motywować np. do osiągania celów. Różowy bądź niebieski T-shirt męski z nadrukiem z pewnością wprowadzi w wesoły humor, nawet w najbardziej deszczowy dzień. Taka koszulka będzie wyróżniającym się elementem stroju. Koszulki w klasycznych, stonowanych kolorach np.: szarym, czarnym lub grafitowym, odnajdą się w stylizacjach do pracy, jak również nieco bardziej zwariowana, wesoła kolorystyka jak pomarańczy czy różu, dedykowana osobom, które lubią swoim strojem wyrażać codzienny nastrój i wyróżniać się w tłumie.

 

 

 

Przepis prania i prasowania męskich koszulek.

 

Jak prać męskie koszulki bawełniane. Drodzy Panowie, delikatnie wrzucę nas do jednego worka i powiem że nie znamy się na Praniu tak dobrze jak Kobiety. Ale jeśli chodzi o koszulki jest to akurat bardzo proste. Wystarczy nie włożyć czarnej koszulki razem z białą ???? A dodatkowostosując się do przepisu prania z metki taka koszulka może posłużyć bardzo długo. Koszulki męskie są uszyte z materiałów wyprodukowanych w Polsce u najlepszych producentów. Bawełna czy poliester długo trzyma kolory i fason nie skręca się po praniu. I to na pewno Was ucieszy szczególnie jeśli będzie to ta ulubiona koszulka.

Informacje o produktach znajdziesz na stronie internetowej marki Play Motion.Opisałem Koszulki Męskie tak by posiadały  liczne zdjęcia, informacje o rozmiarze, składzie materiału i przepisu prania. Liczę, że opis ten pozwoli dokonać świadomego i trafnego wyboru.

Kategorie:
Rozmiar:
Kolor:
Rozmiary damskie:
Zakres cenowy:
-
Męska koszulka slim fit 2101
99.00PLN
Męska koszulka slim fit 2102
99.00PLN
Męska koszulka slim fit 2103
99.00PLN
Męska koszulka slim fit 2104
99.00PLN
Koszulka rowerowa 6020
250.00PLN
Koszulka rowerowa 6030
250.00PLN
Koszulka rowerowa PM1 Doodle
311.50PLN
Koszulka rowerowa PM1 Popcorn
311.50PLN

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj 30% rabat!