MENU
Jesteś tutaj: Produkcja Odzieży Sportowej Odzież drużynowa

Drużynowe stroje sportowe

Produkcja Odzieży Sportowej Proces,

POBIERZ CENNIK SUBLIMACJI ODZIEŻY BIEGOWEJ TWOJEGO PROJEKTU

Proces

 1. Kontakt z klientem poprzez mail: formularzem zamówienia,
 2. Potwierdzenie zamówienia : ilości, modeli, cen
 3. Wpłata 25% zaliczki na nasze konto - kwota odejmowana potem od całości zamówienia.
 4. Rozpoczęcie prac nad projektem: projekt wstępny, projekt ostateczny, akceptacja przez klijenta
 5. Po zaakceptowaniu projektu i oferty proces produkcyjny trwa 4-8 tygodni (w zależności od sezonu). Przyspieszenie pracy poza sezonem do 2 tygodni w sezonie do 4 tygodni po akceptacji projektu dopłata 30% kwoty całości

Sprawdź jak zrealizować własny projekt

brandowanie

 •       Wszystkie produkty brandowane są logiem Play Motion. Brak brandowania wiąże się z dodatkowym kosztem w wysokości 30% całości zamówienia
 •       Umieszczamy logotyp na klatce piersiowej po lewej stronie i na plecach oraz adres www po wewnętrznej stronie stójki . W przypadku spodenek, spodni, nogawek itp. umiejscowienie logotypu jest zależne od designu. Jeśli produkt ma być pozbawiony moich znaków firmowych obowiązuje dopłata 30% kwoty całości zamówienia.
 • ·         Koszt przygotowania opracowania graficznego stroju od podstaw wraz z projektem graficznym oraz ustawieniem pod druk: 350 PLN brutto.
 • ·         Średni czas przygotowania projektu mając wszystkie pliki w wymaganej formie to 3 - 4h. Czas dodatkowy jest płatny 50 PLN/h netto, i dotyczy: edycji źle przygotowanych obiektów, edycji plików bitmap, tworzenie logotypów lub sygnatur graficznych, wielokrotne zmiany graficzne. Jeśli projekt jest wymagający i trzeba poświęcić więcej czasu niż w przypadku standardowych projektów graficznych po przekroczeniu 4h pracy, kolejna godzina płatna jest 50 PLN netto. Raz przygotowany projekt obowiązuje przy kolejnych konstrukcjach, czyli przykładowo po realizacji zamówienia na spodenki i koszulki, gdy klient domawia bluzy i kurtki nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z przygotowaniem graficznym.
 • ·         Opracowanie prostego designu, drobne poprawki projektu od klienta, wstawienie logotypów klienta na nasz design oraz ustawienie produkcji pod druk to koszt: od 50 PLN brutto.
 • ·         Po rozmowie na temat wizji grafiki naniesionej na szablon odzieży,  klient dostarcza mi logotypy. Pliki graficzne muszą być w pełni skalowalne czyli w zapisie wektorowym. Pliki które nie mają tego zapisu będę musiał je stworzyć lub będą wymagały mojej edycji  są dodatkowo płatne. 50 zł/h brutto opracowanie graficzne logo lub edycja . Kolory dobieram według palety CMYK lub wzoru nadesłanego przez klienta. Przed rozpoczęciem prac oczekuje wszystkich koniecznych informacji, tj. kolorystyki, ilości i lokalizacja logotypów, wielkości grafik.
 • ·         Preferowane pliki : CDR, EPS, AI, PDF (z wektorami), Bitmapy o rozdzielczościach odpowiednich do druku (najlepiej min. 300dpi).
 • ·         Zakładam, że posiadasz prawo do wykorzystywania grafiki, którą do mnie przesyłasz. Nie ponoszę odpowiedzialności za bezprawne wykorzystanie nadesłanych materiałów.
 • ·         Przy domówieniach obowiązuje cena produktu z zakresu ilościowego według cennika.
 • ·         Usługa konfekcjonowania odzieży (pakowanie w osobne paczki kompletów dla poszczególnego zawodnika) – 6 PLN brutto za paczkę.
 • ·         Koszt przesyłki do 31 kg - 33 PLN brutto

Chcąc Was zmotywować do działania oferuję 10% rabatu dla osób które udokumentują mi że stanęły na pudle choć raz w ostatnich 12 miesiącach. Play Motion

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj 10% rabat!