MENU
Jesteś tutaj: On Koszulki Koszulki sportowe

Koszulki sportowe

Koszulki treningowe męskie czyli wyzwanie to ubranie.

Sport dla wielu z nas jest sposobem na życie. Chcąc zademonstrować swój sportowy styl przykładamy dużą uwagę do swojego ubioru. Jako producent odzieży sportowej i jednocześnie osoba, która czynnie uprawia sport, dokładam wszelkich starań by pierwsza warstwa odzieży, którą na trening zakładamy, czyli koszulki sportowe, były nie tylko funkcjonalne ale też dobrze wyglądały.

Koszulka sportowa męska z jakich materiałów je podukuje?

Bardzo ważne jest tutaj dobranie odpowiedniego materiału, gdyż to właśnie koszulka sportowa przylega bezpośredni do ciała i jej zadaniem jest utrzymanie odpowiedniej ciepłoty i wilgotności naszego ciała podczas treningu. W swojej produkcji używam syntetycznego poliestru. Koszulki treningowe męskie najlepiej sprawdzają się gdy są wyprodukowane właśnie z takiego materiału. Materiałów z grupy poliestrów jest naprawdę dużo - przy użyciu obecnej technologii producenci prześcigają się by nadać im odpowiednie właściwości. Ja, jako producent odzieży sportowej męskiej wybieram spośród nich te, którenajlepiej sprawdzą się na koszulki sportowe męskie.

Właściwości bluzki sportowej.

Koszulka taka posiada właściwości oddychające, odprowadzające wilgoć, zapewniając strojom na fitness, koszulkom rowerowym i koszulkom do biegania elastyczność i rozciągliwość.

Czytaj więcej...

Odpowiednia budowa materiału powoduje, że w bluzce sportowej Play Motion jest ograniczone ryzyko przepocenia ciała, a tym samym jego przegrzania. Koszulki sportowe męskie dostosowałem do wykonywanej aktywności i warunków atmosferycznych.  Do sportów zimowych stworzyłem koszulki sportowe męskie z długim rękawkiem. Sprawdzą się na treningach biegowych lub wyprawie na narty. Na cieplejsze dni  zaprojektowałem koszulki treningowe z krótkim rękawkiem oraz bezrękawniki typu tank. Rowerzyści też znajdą w mojej ofercie coś dla siebie. Są to na przykład koszulki rowerowe z kieszonkami na plecach gdzie z powodzeniem zmieści się banan, czy jakaś inna przekąska. Mam w ofercie takżebluzy rowerowe lub rękawki z kominem. Jeśli jesteś amatorem dużego wysiłku to z cała pewnością dobra koszulka ułatwi Ci osiąganie zamierzonych celów.  Przy niektórych koszulkach treningowych zastosowałemwstawki z cieńszego materiału, czasem nawet siatki o dużej przepuszczalności,by zapewnić jeszcze skuteczniejszą wentylację. Właściwie każda dyscyplina sportu ma swoje wymagania w kwestii ubioru. Bardzo często o naszym komforcie podczas uprawiania sportu decydują detale. Dopasowany krój to podstawa, ale cienki zamek, gumka wszyta u dołu koszulki która zapobiega osuwaniu koszulki, kieszonka umieszczona na plecach to cechy, które zdecydowanie zwiększają komfort użytkowania. Taka specjalistyczna odzież sportowa wymagała odemnie wielu testów i przygotowań. Cały czas poszukuję coraz to lepszych rozwiązań.

Producent męskiej odzieży sportowej.

Wszystkie koszulki sportowe męskie mogę wyprodukować na specjalne zamówienie. Umieścić na nich logo klubu czy nadrukować metodą sublimacji indywidualny wzór. Możesz być pewien, że nadruki te jak i sama koszulka przejdzie najważniejszy test czyli pranie. Naturalną koleją rzeczy jest, że ubrania sportowe często trafiają do prania. Jednak jestem pewien, że dobra jakoś materiału i dobre wykonanie zapewniają odzieży Play Motion dużą wytrzymałość i satysfakcję z jej użytkowania.

Kategorie:
Rozmiar:
Kolor:
Rozmiary damskie:
Zakres cenowy:
-
Męska koszulka slim fit 2101
99.00PLN
Męska koszulka slim fit 2102
99.00PLN
Męska koszulka slim fit 2103
99.00PLN
Męska koszulka slim fit 2104
99.00PLN
Koszulka rowerowa 6020
250.00PLN
Koszulka rowerowa 6030
250.00PLN
Koszulka rowerowa PM1 Doodle
311.50PLN
Koszulka rowerowa PM1 Popcorn
311.50PLN

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj 10% rabat!