MENU
Jesteś tutaj: On Spodnie Spodnie biegowe

Spodnie biegowe

Męskie zimowe spodnie do biegania.

Idzie zima i rady na to nie ma Jtaki mamy klimat JKażdy biegacz wie, że zima to doskonały okres na roztrenowanie i budowanie siły biegowej. Kompletownie stroju zimowego przez Ciebie, a z mojej perspektywy produkcja zimowych spodni do biegania, wymaga zapoznania się z warunkami w jakich będą one używane.

Czytaj więcej...

Ponieważ sam wykorzystuję okres zimowy do budowania letniej formy biegowej, wykorzystuje wówczas wolne chwile, które nie zawsze idą w parze ze sprzyjającą aurą pogodową. Pewnie masz podobnie. Zawsze, gdy biegnę w deszczu lub zimnym wietrze czy innych warunkach pogodowych analizuję i szukam odpowiedzi na pytanie jakie spodnie do biegania będą najlepsze.

Jakie spodnie do biegania wybrać?

Myślę nie obędzie się tutaj bez opowiedzenia o nich trochę. Pierwszym typem zimowych spodni biegowych są luźne spodnie. Zastosowałem do nich kroje, które są jak najlepiej dopasowane do ciała. Zadbałem przy tym by nie krępowały ruchów i były po prostu wygodne. Czyli dopasowane ale nie opinają na maxa. Podstawią takich spodni jest oczywiście krój, który ma na celu stawiać jak najmniejszy opór powietrza, a jednocześnie dać najwięcej luzu i komfort podczas biegu. Produkuję je z różnych materiałów głownie jest to poliester z dodatkiem elastanu, który dodaje tkaninie sprężystości. Takie materiały idealnie nadają się do spodni biegowych. Ich właściwości zapewniają wentylację, szybkie wysychanie przy zachowaniu komfortu cieplnego biegacza. Po prostu nie można się w nich przegrzać.  Drugi typ spodni do biegania to dopasowane do sylwetki legginsy, czyli innymi słowy: elastyczne męskie spodnie do biegania.

Legginsy męskie czyli spodnie do biegania z technicznego materiału i jego właściwości.

Męskie legginsy do biegania to doskonały wybór dla tych, którzy poszukują komfortu, aerodynamiki robienia sesji interwałowych lub podczas klepania kilometrów. Materiał taki musi być bardzo sprężysty. W związku z tym wybieram te, które mają więcej elastanu. Jednocześnie materiał taki posiada kanaliki, które mają na celu transportować wilgoć na zewnątrz, ułatwić wymianę gazową i przy tym jednocześnie dbać o komfort cieplny. Te kanaliki odprowadzają drobne kropelki potu na zewnątrz materiału, tam szybko wysychają dzięki ciepłu jakie wytwarza Twój organizm. Rozwiązanie zapewnia biegaczowi nie tylko niesamowity komfort biegowy, ale też zapobiega na przykład przewianiu. Męskie spodnie do biegania są również wyposażone w mała kieszonkę i element odblaskowy. Sam wiesz jakim typem biegacza jesteś i jaki styl do Ciebie najlepiej paskuje.  Lubisz poranny jogging i nie lubisz opiętych legginsów śmiało polecić mogę dopasowane choć luźne zimowe spodnie do biegania. Natomiast początkujący biegacze i „ultrasi” dobrze wiedzą, że najlepiej sprawdzą się Męskie spodnie do biegania typu legginsy. Myślę że jest to najlepszy wybór. Sam dokładam starań do ich produkcji.

Jak prać męskie legginsy treningowe

 Stworzyłem kroje, które mają modnie się prezentować i jednocześnie dawać wygodę byś mógł skupić się na osiągnięciu wyznaczonych celów biegowych. Co jest równie ważne w takich spodniach biegowych to ich częstość używania, a właściwie częstotliwość prania. To wówczas są poddawane największej próbie wytrzymałości. Oczywiście rekomenduję stosowania się do przepisu prania na metce. Postępując z tymi zaleceniami Zimowe spodnie biegowe z pewnością posłużą Ci dobrych kilka sezonów, nawet jeśli będą tymi ulubionymi i najczęściej zabieranymi na trening. Spojrzałem właśnie na zegarek a tu 20.00, a dziś dyszka sama się nie zrobi JSzybko wbijam się w moje ulubione zimowe spodnie biegowe i lecę  pobiegać a mam dziś szczęście bo właśnie pada śnieg.

Kategorie:
Rozmiar:
Kolor:
Rozmiary damskie:
Zakres cenowy:
-

Niestety, w tej kategorii nie ma jeszcze żadnych produktów.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj 10% rabat!